1986 yılında istanbulda doğdum. Müzik Öğretmeni bir babanın iki oğlundan biriyim. Müzikle ve müzik aletleriyle tanışmak benim için erken olmuştur. İlk okulda Piyanoyla başlayan öğrenme sürecim Lisede yerini Klasik Gitara bıraktımıştı.

Müzik aleti yapımı macerama kendi gitarıma bakım onarım yapmaya çalışırken hobi amaçlı başladım. Araştırma yaparak ve bu işle uğraşan Luthiyeler’den edinmeye çalıştığım bilgiler ışığında zamanla hobimi geliştirmeye çalıştım.

Luthiyelik mesleğine olan sempatim ve özel ilgim büyüdükçe ben de bu mesleği profesyonelce yapabilme arzusu uyandırdı. Profesyonelleşmek ve en doğru bilginin bir üniversite çatısı altında kazanılabildiğini düşündüğüm için 2009 yılı temmuz ayında Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı Çalgı Yapımı Bölümü sınavlarına girdim, kazandım. 2009-2010 öğretim yılında eğitimime başladım. Veyis Yeğin, Aytaç Akarçay, Ejder Pamukçu, Ali Maaruf Alaskan ve Cengiz Coşkun gibi isimlerle atölyelerini paylaşma çalışma fırsatı buldum. 2014 Haziran Ayında Ege Üniversitesi DTMK Çalgı Yapım’ı bölümünden Mezun oldum. Öğrenim yıllarımda mızraplı sazlar alanında yoğunlaştım ve Bağlama, Ud, Gitar, Lavta ve Tanbur üzerinde çalışmalar yaptım. Birçok çalgıya ses verdim.

Askerlik görevimden sonra 2015 Mayısında İstanbul Bakırköy de Çalgı Yapım Atölyemi Kurdum ve burada hizmet vermeye devam etmekteyim.